Logo
AmiralSoft Web Tasarım Mobil Yazılım
Biz Sizi Arayalım
İletişim Bilgilerimiz

Aklınızda bizimle paylaşmak istediğiniz bir plan veya projeniz varsa lütfen yukarıdaki formu doldurun.

Sosyal Medya:

Teslimat İade Koşulları

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI


www.amiralsoft.com üzerinden satın aldığınız web tasarım hizmetleri, eticaret sitesi tasarımı, seo paketleri, grafik tasarım ve baskıya hazır işlerle ilgili olarak teslimat ve iade politikamız aşağıdaki gibidir.
Web Tasarım Çalışmalarımızda,


Web Tasarım Teslimat ve İade Koşulları:

Madde1: Web Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde2: Web tasarım çalışmalarımız kapsamında işleyiş kurallarımız gereği ücretin yarısını iş öncesi veya yarısını iş sonrası alır veya kredi kartına tamamını 9 taksite kadar taksitli olarak tahsil ederiz. Bu tahsilatın ardından sizlerden iş yerinizle ilgili fotoğraf, yazı, hakkımızda yazısı ve benzeri dökümanları bekleriz, dökümanlardan işinizle ilgili fikir oluşturacak kadarı elimize geçtikten sonra web tasarımınıza başlar 3 iş günü içinde teslimatını sağlarız. Herhangi bir fotoğraf, yazı, iletişim bilgisi, işinizle ilgili sözlü olarak bilgi paylaşımı yapılmayan işlerde 3 iş günü süre geçerli değildir. Bu sebepten dolayı iptal ve iade gerçekleştirmeyiz.

Madde 3,4,5
Madde3: Web Tasarım çalışmamızı teslim ettikten sonra başta size gösterilen örneklerden herhangi birini beğendiyseniz veya beğendiğiniz bir web sitesi gösterdi iseniz size sunulan tasarımın hayalinizdeki gibi olmadığını ileri sürerek iptal ve iade talep edemez, düzenleme talep edebilirsiniz.

Madde4: Web Tasarım çalışmalarımızın, mobil versiyon olmaması, günümüz teknolojilerinden daha eski bir versiyonla tasarlanmış olması, iş yeri bilgilerinizin tamamen yanlış, faaliyet alanınızla ilgili olmaması ve küçük düşürücü içerikleri barındırıyor olması durumunda iptal ve iade talep edebilir, yetkili ile irtibata geçebilirsiniz. AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı prensipleri gereği çalıştığı her firmaya çalışma esnasında AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı firma yetkilisinin irtibat numarasını sizlere iletmektedir.

Madde5: Web Tasarım çalışmamız teslim edildikten sonra başta konuşulan ve yazılan tüm şartlaşmalara rağmen bir akraba, bir arkadaş ve benzeri kişilerin tavsiyesiyle web sitesini almaktan vazgeçmek iade talebi hakkı kazandırmamaktadır.

Madde 6, 7, 8, 9, 10
Madde6: Web Tasarım çalışmalarımız uzun yıllar (günümüz teknolojilerinde ömür boyu) kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Web tasarımın tamamlanıp sizlere teslim edildikten sonra admin panelini 3. şahıslarla paylaşarak web tasarımın tahrip edilmesi, içerik kaybı oluşması, kötü içerik eklenmesi, yanlış bilgiler paylaşılması, küçük düşürücü içerikler paylaşılması, rakip firmaya backlink verilmesi vb durumlarda iptal ve iade hakkı kazandırmayacaktır.

Madde7: Web Tasarım çalışmamızı peşin ödeme yoluyla yarısı iş öncesi yarısı iş sonrası sözleşme ile yapıldıysa eğer web tasarım ücretinin ikinci yarısı olan iş teslimi aşamasındaki kısmı ödenmeden teslimat yapılmayacaktır. Bu sebeple iptal ve iade talep edilemez.

Madde8: Web Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde9: Web Tasarım Çalışmamız kapsamında web siteniz arama motorlarının kolayca indeksleyeceği şekilde tasarlanır, alan adınızın eskiden blacklist olmuş olabileceği vb durumlarda AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı web sitenizin arama motorlarında yayınlanmıyor olmasından sorumlu tutulamaz. Herhangi olumsuz bir geçmişi olmayan bir domain tasarım çalışmamız bittikten ve siteniz teslim edildikten birkaç gün sonra firma isminiz yazarak yayınlanmaya başlayacaktır.

Madde 10: Web Tasarım çalışmamızı teslim ederken admin panelini nasıl kullanacağınız konusunda tarafınıza yüz yüze veya telefonla uzaktan bağlantı yöntemiyle detaylıca bilgi verilir. Yeni yazı, yeni içerik, yeni yazı ekleme konusunda ömür boyu kendiniz içerik geliştirebilirsiniz. Admin panelini nasıl kullanacağınızı unutmanız durumunda yeni içerik ekleyememe durumunda, web site içeriklerinizi güncelleyememe durumunda iptal ve iade talep hakkınız bulunmayacaktır. Web sitenizi teslim aldıktan sonra admin panel kullanımı ile ilgili destek talep ediniz.

Destek için 0 541 150 82 37 nolu hattımızı aramanız veya bilgi@amiralsoft.com’a mail göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Eticaret Sitesi Tasarımı Teslimat ve İade Koşullarımız


Madde1: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde2: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmalarımız kapsamında işleyiş kurallarımız gereği ücretin yarısını iş öncesi veya yarısını iş sonrası alır veya kredi kartına tamamını 9 taksite kadar taksitli olarak tahsil ederiz. Bu tahsilatın ardından sizlerden iş yerinizle ilgili fotoğraf, ürün fotoğrafı, yazı, hakkımızda yazısı ve benzeri dökümanları bekleriz, dökümanlardan işinizle ilgili fikir oluşturacak kadarı elimize geçtikten sonra web tasarımınıza başlar 3 iş günü içinde teslimatını sağlarız. Herhangi bir fotoğraf, yazı, iletişim bilgisi, işinizle ilgili sözlü olarak bilgi paylaşımı yapılmayan işlerde 3 iş günü süre geçerli değildir. Bu sebepten dolayı iptal ve iade gerçekleştirmeyiz.

Madde3: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmalarımız teslim ettikten sonra başta size gösterilen örneklerden herhangi birini beğendiyseniz veya beğendiğiniz bir eticaret sitesi tasarımı gösterdi iseniz size sunulan tasarımın hayalinizdeki gibi olmadığını ileri sürerek iptal ve iade talep edemez, düzenleme talep edebilirsiniz.

Madde4: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmalarımız kapsamında verdiğiniz örnek olarak on adet ürün eklenir, on adetten fazlası ürün kalemlerinizi eklemek işletmeniz tarafından yapılacaktır. Eticaret sitesi tasarımı teslim edilirken ürün ekleme bilgisi verilecektir. Tüm ürünlerinizin eticaret sitenize eklenmediği gerekçesiyle iptal ve iade talep hakkınız bulunmayacaktır.

Madde5: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız kapsamında başta talep ettiğiniz konular ve ürünlerinizin yapısı bakımıyla gerekli eklenti ve entegrasyonlar yapılır. Eticaret siteniz kanunda yasak olmayan her türlü ürünü satabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Alt yapısı konu değişikliklerine uygundur. Kullanmaya başladıktan bir süre sonra iş ve ürün değişikliği yaptığınızda ana sayfadaki slayt görsellerinin ürünlerinize uygun olmaması sebebiyle iptal ve iade talep etme hakkınız bulunmamaktadır. Slayt görsellerini ücreti mukabilinde değiştirmeyi tarafımızdan talep edebilirsiniz. Grafik tasarım desteği veriyoruz.

Madde6: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız ürün görsellerinizin profesyonel fotoğraf çekimi yapılmamış (cep telefonuyla çekilmiş, ışıksız, karanlık,  dağınık ve karışık zemin üzerinde çekilmiş ) olması sebebiyle hayal ettiğiniz kadar şık görünmüyor olması iade hakkı kazandırmaz, ürünlerinizi profesyonel ürün çekimi yaptırdıktan sonra göndermeniz durumunda on adet ürün görselini ekler, ürünlerinizi nasıl ekleyeceğiniz konusunda teknik destek hizmeti veririz.

Madde7: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız kapsamında, bayilik usulü satışını yaptığınız ürünlerinizin görsellerinin telif hakları bulunması, kullanmanızın yasak olması durumunda AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı yasal sorumluluk kabul etmez, yasal sorumluluk, görsel telif haklarına sahip olmamanız durumunda tasarımı iade hakkınız bulunmayacaktır.

Madde8: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız, mobil versiyon olmaması, günümüz teknolojilerinden daha eski bir versiyonla tasarlanmış olması, iş yeri bilgilerinizin tamamen yanlış, ürünlerinizin faaliyet alanınızla ilgili olmaması ve küçük düşürücü içerikleri barındırıyor olması durumunda iptal ve iade talep edebilir, yetkili ile irtibata geçebilirsiniz. AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı prensipleri gereği çalıştığı her firmaya çalışma esnasında AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı firma yetkilisinin irtibat numarasını sizlere iletmektedir.

Madde 9: E Ticaret Sitesi Tasarım çalışmamız teslim edildikten sonra başta konuşulan ve yazılan tüm şartlaşmalara rağmen bir akraba, bir arkadaş ve benzeri kişilerin tavsiyesiyle e-ticaret sitesini almaktan vazgeçmek iade talebi hakkı kazandırmamaktadır.

Madde 10: Eticaret Tasarım Çalışmalarımız uzun yıllar (günümüz teknolojilerinde ömür boyu) kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Web tasarımın tamamlanıp sizlere teslim edildikten sonra admin panelini 3. şahıslarla paylaşarak tasarımın tahrip edilmesi, içerik kaybı oluşması, kötü içerik eklenmesi, yanlış bilgiler paylaşılması, küçük düşürücü içerikler paylaşılması, rakip firmaya backlink verilmesi vb durumlarda iptal ve iade hakkı kazandırmayacaktır.

Madde 11: Eticaret Tasarım Çalışmamız, peşin ödeme yoluyla yarısı iş öncesi yarısı iş sonrası sözleşme ile yapıldıysa eğer web tasarım ücretinin ikinci yarısı olan iş teslimi aşamasındaki kısmı ödenmeden teslimat yapılmayacaktır. Bu sebeple iptal ve iade talep edilemez.

Madde 12: Eticaret Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde 13: Eticaret Tasarım Çalışmamız,  kapsamında eticaret web siteniz arama motorlarının kolayca indeksleyeceği şekilde tasarlanır, alan adınızın eskiden blacklist olmuş olabileceği vb durumlarda AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı web sitenizin arama motorlarında yayınlanmıyor olmasından sorumlu tutulamaz. Herhangi olumsuz bir geçmişi olmayan bir domain tasarım çalışmamız bittikten ve siteniz teslim edildikten birkaç gün sonra firma isminiz yazarak yayınlanmaya başlayacaktır.

Madde 14: Eticaret Tasarım Çalışmamızı teslim ederken admin panelini nasıl kullanacağınız konusunda tarafınıza yüz yüze veya telefonla uzaktan bağlantı yöntemiyle detaylıca bilgi verilir. Yeni yazı, yeni içerik, yeni yazı ekleme konusunda ömür boyu kendiniz içerik geliştirebilirsiniz. Admin panelini nasıl kullanacağınızı unutmanız durumunda yeni içerik ekleyememe durumunda, web site içeriklerinizi güncelleyememe durumunda iptal ve iade talep hakkınız bulunmayacaktır. Web sitenizi teslim aldıktan sonra admin panel kullanımı ile ilgili destek talep ediniz. Destek için 0 541 150 82 37 nolu hattımızı aramanız veya bilgi@amiralsoft.com’a mail göndermeniz yeterli olacaktır.

 

SEO ÇALIŞMASI TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI


SEO ÇALIŞMASININ TANIMI: Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO ÇALIŞMASI KAPSAMINDA,

Web sitenizi arama motorlarına optimize ediyoruz ve bu çalışmamız kapsamında bazı kurallarımız var.

Madde 1: Seo çalışmasına başlamadan önce faaliyet alanınızla ilgili anahtar kelimeler belirleriz, önerinize sunarız, sizinde talep ettiğiniz anahtar kelimeler varsa alırız. Anahtar kelime adetine göre fiyat belirler tarafınıza iletiriz. Çalışma başladıktan sonra talep ettiğiniz ek anahtar kelimeler ek ücrete tabi olacaktır.

Madde 2: Seo çalışmasına konu olan ücret peşin olarak veya kredi kartına taksitle tahsil edilmektedir. Web tasarımında olduğu gibi yarısı iş öncesi yarısı iş sonrası değildir. Nakit olarak taksitli ödemelerimiz yoktur. Kredi kartına 12 taksite kadar taksit imkanımız, peşin fiyatına yüzde on indirim tanımlamaktayız.

Madde 3: Madde 1 de sözü geçen anahtar kelimeleri AmiralSoft | Web Tasarımı & Yazılım Ajansı olarak bizler yıl içerisinde arama motorlarında ilk sayfada yayınlayacağımızı taahhüt ederiz. Yüzde onluk bir yanılma payıyla tamamı Google arama motorunda yayınlanacaktır. Yapılan çalışmalara ve teknik incelemeler rağmen ikinci veya üçüncü sayfada kalan anahtar kelimeler sebebiyle iade talep edilememektedir. Anahtar kelimelerin yarısı ve daha fazlasının yayınlanmaması durumunda iptal ve iade talep edebilme hakkınız vardır. İade yapılırken iş başında tarafınızdan tahsil edilen ücretin yüzde ellisi tarafınıza iade edilecektir.

Madde 4: Web sitenizin alt yapısının seo çalışmasına uygun olmaması durumunda, mobil versiyon olmaması durumunda işin başında durumu size bildiririz, web sitesini yenilemeyi öneririz, ücret farkı dolayısıyla kabul etmediğinizde anahtar kelimelerin başarısız olması durumunda iade hakkı bulunmamaktadır.

Madde 5: Seo çalışması kapsamında sosyal medya ve sitenizde kullanmamız için tarafımıza ileteceğiniz görsellerin telif hakkı ve yasal sorumluluğu tarafımıza ait olmayacağından bu durumdan doğan yasal süreçler iade ve teslimat süreciyle ilgili olumsuzluklar müşteriye hak kazandırmayacaktır.

Madde 6: 1 Yıllık seo çalışması süresi içerisinde web hosting değişikliği, sunucu değişikliği yapmanıza izin verilmeyecektir, ftp dosyalarına müdahele, sitenin yönetim paneline ve yaptığımız çalışmalara yapılan müdahale sonucu seo çalışmasının olumsuz etkilenmesi durumunda süreci tek taraflı iptal etme hakkı tarafımıza aittir.

Madde 7: Her ay sonunda tarafınıza sitenize kazandırdığımız trafik raporunu iletiriz. Ayda bir defa mail adresinize raporların ulaşmaması durumunda süreci durdurma hakkınız vardır.

HİZMET

Hizmetlerimiz

size geniş bir hizmet yelpazesi sunmak için büyük düşünüyoruz ve tüm önde gelen teknoloji platformlarında ellerimiz var.

Birlikte Yeni Bir Projeye Başlayalım

Teklif Al
İŞLEM

Proje Geliştirme Sürecimiz

Tasarım sürecimiz kanıtlanmış bir yaklaşımı izler. İhtiyaçlarınızı derinlemesine anlayarak başlıyoruz ve bir planlama şablonu oluşturuyoruz.

Process
1

İletişim

İşletmenin kitleyle iletişimi için öncelikle ajans ve işletme iletişimi sağlam olmalıdır. Aynı dili konuşmak veya ortak noktada buluşmak ajansın yapacağı işlerin sağlıklı üremesini sağlayacaktır. İşletmenin kimliği ve ajanstan beklentileri doğru anlaşılmalıdır, projenin başarılı sonuçlar doğurabilmesi bu iletişime bağlıdır, zorlu bir süreçtir.
Bu süreçte işletme nereye ulaşmak istemektedir, beklentileri nelerdir, kurum renkleri, yazılımsal eklemeler, kurum kimliğine uygun tasarım yapısı, iletişim kanalları vs sorgulanır.

2

Araştırma

İşletmenin beklentileri doğrultusunda, sektörel araştırmalar yapılır ve rakiplerin hareketleri incelenir. Bu sayede, işletmenin gerçekçi beklentilerinin olup olmadığı anlaşılır ve gerekirse aşağıya çekilebilir.
Ayrıca, rakiplerin henüz kullanmadığı iletişim yolları araştırılır ve projenin amacı sadece bir web sitesi yapmak değil, işletmenin güçlenmesine yardımcı olacak bir iletişim altyapısının oluşturulmasıdır. Bu araştırmalar global veya yerel pazarda işletmenin rekabet avantajını arttırmayı hedefler.

Process
Process
3

Planlama

Site haritasının belirlenmesi, web sitesinde bilgi paylaşımının nasıl yapılacağını gösterir. Bu nedenle, web sitesinin menü yapısı, kategori yapısı, galeriler ve ek bilgiler gibi öğeler, kullanıcı davranışlarına göre oluşturulmalıdır.
Ziyaretçilerin sayfalarda kaybolmaması, aradıklarını hızlı bir şekilde bulabilmeleri ve web sayfasında ilgilendikleri bölümlerin "özel" olarak yapılmış hissine kapılmaları önemlidir. Bu sayede, ziyaretçilerin web sitesinde daha etkili bir şekilde gezinmeleri ve bilgi edinmeleri sağlanır.

4

Geliştirme Süreci

Web sitesinin geliştirme süreci, planlama aşamasında detaylandırılır. Bu süreçte, web sitesinde kullanılacak olan tüm kodlar, animasyonlar, yönlendirmeler ve işlevler belirlenir. Bu kodların, web sitesinin altyapısını oluşturan ana görevleri yerine getirmesi önemlidir.
Ayrıca, bu kodların, planlama aşamasında belirlenen kriterler doğrultusunda SEO altyapısına da destek vererek "ek fayda" oluşturmaları beklenir. Bu ek fayda, web sitesinin işlevselliğini arttıran bir özelliktir.

Process
Process
5

Tasarım

Web tasarım, edinilen bilgilerin görsel olarak sentezlenmesi sonucu oluşan bir üründür. Bu tasarım, hayal gücünün ışıklarını takip ederek, hedeflenen algı boyutuna ulaşmayı amaçlar. Ölçekler, renkler, çizgiler, eskizler, sorgulamalar ve anlatım materyalleri gibi öğeler kullanılarak, özel dokunuşlarla çok şey ifade eden bir tasarım oluşturulur.
Bu tasarım, genel anlamda birleştirilerek büyütülür ve web sitesinin görsel açıdan da özel olarak tasarlandığı teknik boyutta, yazılım altyapısıyla entegrasyonu önemlidir.

6

Panel yönetimi

Web sitesi tasarımı ve yazılımı tamamlandıktan sonra, veri girişleri kontrol paneli aracılığıyla gerçekleştirilir.
Bu veriler, web sitesinin tüm özelliklerini kapsayan eksiksiz bir şekilde yüklenir ve sonraki test aşamasına hazır hale getirilir. Bu aşamada, kontrol panelinin nasıl kullanılacağı, ilgili işletme birimine anlatılır ve uygun bir zamanda uygulanır.

Process
Process
7

Testler

Tasarım ve yazılımı tamamlanan web sitesinin görücüye çıkmadan önce, son kontrollerin titiz bir şekilde yapılması önemlidir. Bu kontroller, web sitesinin sayfa açılış hızından, içerik materyal yapısına, internet tarayıcıları uyumuna, cihaz uyumuna, kodlama hatalarının test edilmesine, retina ayarlarına ve daha birçok aşamaya kadar uzanır.
Bu kontrollerin başarıyla geçirilmesi, firmanın imajını olumsuz etkilememek için önemlidir. Ayrıca, web sitesi içinde kullanılan modüller, görseller, eklentiler ve benzeri yazılımların düzgün bir şekilde çalıştığının test edilmesi de önemlidir.

8

Lansman

Tüm aşamaları tamamladıktan ve onayları aldıktan sonra, web sitesinin kullanıcılara sunulma zamanı gelir.
Bu aşamada, özverili ekipin çalışmaları sonucu ortaya çıkan "yeni bir bebek" internet hayatının tüm zorluklarına rağmen kullanıcıların yanında olacaktır. Bu ekip, web sitesinin internet hayatında başarılı olması için her zaman destek olmaya devam edecektir.

Process
Process
9

Teknik destek

kullanılan yeni görsellerin uygunluğunun kontrolü, uygun ölçülerde web sayfasına yüklenmesi, arama motoru optimizasyonu (SEO),olası yazılımsal eklemeler gibi ucu görünmeyen, ihtiyaçla şekillenen her şey olabilir teknik destek hizmeti.

ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ SUNUYORUZ

Neden AmiralSoftu Seçmelisiniz?

AmiralSoft genç, yenilikçi ve profesyonel ekibiyle ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri üretmeye, bilgi teknolojileri alanında müşteri ihtiyaçlarını kendi bilgi birikimi ile birleştirerek alabilecekleri en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

service

Güvenilir hizmet

service

Modern Bakış Açısı

service

Eksiksiz Teknik Yetkinlik

service

Mükemmel Kalite

service

Zamanında Teslim

service

Etkili ve Sürekli İletişim

Birlikte Yeni Bir Projeye Başlayalım

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin

Sizleri Dinlemekten Mutluluk Duyarız

İletişim

Whatsapp İletişim 0 (332) 606 08 97

shape
shape
shape
shape