Hizmetlerimiz

Sizlere verdiğimiz hizmetler

Web Tasarımı Yaparken Sizleri İçin Çok Yönlü Düşünüyoruz

Web tasarım profesyonelleri olarak tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel bir kullanıcı dostu arayüz (UI/UX) dizaynı oluşturabiliriz.

Kullanılacak tasarımı, kritik planlama ve analiz sürecinin ardından kullanımı basit, zarif ve sanatsal bir yapı haline dönüştürebiliriz.

Tüm bunları yaparken bireysel veya kurumsal müşteri özelliklerine ve isteklerine dikkat etmeyi unutmamak başarılı ve özgün bir wen sitesini beraberinde getirecektir.

önce sonra

Hizmetlerimizden Bir KaçıSizlere daha iyi bir websitesi için çalışıyoruz

Tasarım

Kullanılacak grafik ve metinler belli düzende olmalıdır. Web sitelerinin önemli bir hedefi de kullanıcıların ilk bakışta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarına yardımcı olmaktır. Bu, tasarımın dengeli olması, tutarlılık göstermesi ve bütünlüğünü düzen içinde korumasıyla beraber geçerli olabilecek bir durumdur.

Geliştirme

asarım içine kullanıcı yorumları ekleyerek aktif kullanıcı katılımını ve kamuoyu katılımını artırın. E-posta formları ve e-bülten kayıtları sunarak ziyaretçinizi sürekli etkileşimde olduğunuz kullanıcılara dönüştürün.

Bizimle İletişime Geçin

Destek

Bir web sitesi geliştirirken, bir siteyi güzel ve görsel olarak etkileyici hale getirmek için web tasarım temel unsurlarıyla birlikte her zaman son kullanıcıyı düşünmeniz gerekir. Kullanıcı dostu ara yüzler aşağıda sıraladığımız faktörlere dikkat edilerek rahatlıkla elde edilebilir.

Paketlerimizsizleri için uyumlu web site paketlerimiz

Stantardgelişmiş bir web site deneyimi için

$150/year

1 Design Template

2 Revisions

5 HTML Pages

Talebte Bulun

Başlangıçilk web site deneyimi için

$250/year

1 Design Template

2 Revisions

5 HTML Pages

Talebte Bulun

Profesyonelprofesyoneller için web site deneyimi

$350/year

1 Design Template

2 Revisions

5 HTML Pages

Talebte Bulun
responsive

tasarımları sizlerin isteği üzerine hayata geçiriyoruz